Obserwator, cz.4

Wchodzę do kina. Kupuję w kasie bilet na ostatni wieczorny seans. O tej porze nie powinno być ludzi. Gdy wchodzę na salę jest już ciemno. Zajmuje miejsce w ostatnim rzędzie, w najciemniejszym kącie. Nawet światło padające z ekranu mnie nie dosięga. Zaczyna się film. Oprócz mnie na sali nie ma nikogo. Oglądam w spokoju.

Po chwili widzę w ciemności wdrapującą się na górę parę. W świetle z ekranu widzę, że są młodzi, nawet bardzo młodzi. Zajmują miejsce w przedostatnim rzędzie, na środku. Przez chwilę obserwuje ich, ale po prostu oglądają film. Po kilku minutach chłopak obejmuje ją. Siedzą wtuleni i zaciekawieni tym, co dzieje się na ekranie.

Przenoszę wzrok na migające klatki. Myślę o tej parze. Czemu przyszli tak późno? Czy są już dorośli? Jeśli nie, czy ich rodzice o tym wiedzą? Czy uprawiali już seks? Od jak dawna się spotykają? Czy są może tylko przyjaciółmi? Nie zauważyli mnie. Czują się swobodnie. W połowie filmu para na ekranie całuje się, kobieta pochyla się i bierze w usta członek swojego partnera. Masuje go przez chwilę ustami, po czym idą do łóżka. Młodzi siedzą wpatrzeni do końca sceny. Wydaje się, że dziewczyna jest lekko zawstydzona, lecz w ciemnościach dokładnie nie widzę. Chłopak zerka na nią, przyciąga jej spojrzenie. Uśmiecha się do niego i spuszcza głowę. On przyciąga ją do siebie i szepcze coś do ucha. Lekko kiwa głową. Kładzie mu rękę na członku, ale szybko ją zabiera. Schodzi z fotela i klęka przed nim, między jego nogami. Dłońmi rozpina zamek w spodniach i wyjmuje członek. Jest cienki, ale długi. Dziewczyna chwyta u nasady i masuje chwilę posuwistymi ruchami w górę i w dół. W końcu nachyla się i bierze go w usta do połowy. Jej głowa podnosi się do góry i znów zniża w dół. Ssie go powoli. Chłopak obserwuje ją. Po chwili odchyla głowę w tył i rozsiada się wygodnie. Zamyka oczy, delektując się każdym jej posunięciem. Wyjmuje go prawie całego i liże samą główkę. Chłopak zaciska dłonie na podłokietnikach fotela. Droczy się z nim. Drażni żołądź, po czym przesuwa językiem w dół i znów sunie do góry. Całuje po całej długości, jakby był pokryty słodkim sosem, który chce zlizać. Ponownie go połyka. Przyspiesza ruchy, nadaje sobie szybsze tempo. Chłopak coraz szybciej oddycha, jego jęki są zagłuszane przez dźwięki filmu. Chwyta ją za tył głowy, przyciska do siebie, jakby chciał cały zanurzyć się w jej ustach. Prowokuje ją do szybszego obciągania. Otwiera oczy i przez chwilę spogląda w dół. Dziewczyna dodatkowo porusza ręką w górę i w dół. Po jego twarzy widać, że już dłużej nie wytrzyma. Doprowadza go do orgazmu. Dochodzi z głową odchyloną do tyłu i dłonią na jej głowie. Jeszcze chwilę go przytrzymuje, jakby chciała go wyssać do końca. Wyjmuje go z ust i chowa w spodnie. Jest mniejszy i jeszcze cieńszy. Wstaje i wraca na swoje miejsce. Wyciera kąciki ust. Jestem pełen podziwu dla niej. Niewiele kobiet połyka, cóż dopiero taka młodziutka. Odważna. Zastanawiam się jaka jest w łóżku. Chłopak obejmuje ją, a ona wtula się w niego. Szepcze jej coś na ucho. Patrzy na niego, wstają i wychodzą, nie czekając do końca seansu.

Zostaję. Patrzę na ekran, ale myślami jestem z nimi. Czy chciał, żeby zrobiła mu dobrze zainspirowany filmem? Czy to właśnie dlatego przyszli na ostatni seans? Żeby być sami i móc to zrobić? Czy to był ich pierwszy raz oralny? Czy to był ich pierwszy raz w kinie? Czy jeszcze tu wrócą, żeby to zrobić? Gdzie teraz poszli? Do domu, na kolację, na spacer? Pytania piętrzą się w mojej głowie. warning1Film dobiega końca, a na ekranie pojawiają się napisy końcowe. Zapalają światło. Wychodzę.

Po drodze spotykam ich, jak wychodzą z toalety. Razem. Patrzę na znaczek – damska. Uprawiali seks? Uśmiechają się do siebie, mają pogodne, rozpromienione twarze. Uśmiecham się pod nosem i wychodzę.

8 myśli w temacie “Obserwator, cz.4

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s